Wynajem busów reklamowych.

KMPolska 8 marca 2017 0

Inwestując w nowoczesną formę reklamy często jesteśmy pełni obaw. Powieszenie plakatu lub wstawienie banera reklamowego na stronie internetowej wydają się najpewniejsze w realizacji. Nie są to jednak tak efektywne formy marketingu, jak ruchome reklamy.
Busy reklamowe zapewniają absolutną mobilność, wyrazistość, nowoczesny design
i ogromne możliwości promowania własnego produktu. I wcale nie są tak problematyczną formą reklamy, jak mogłoby się wydawać.

Przede wszystkim należy zauważyć, że koszty najmu busa wcale nie są tak drogie, jak mogłoby się to wydawać. Po pierwsze – jak w każdej dziedzinie usług istnieją liczne promocje. Na przykład KMPolska oferuje aktualnie wynajem busa już za 50zł/dobę. Ponadto wyliczanie wyłącznie kosztu nie ma sensu – rozwieszenie szarych plakatów będzie tańsze, ale w ogóle się nie zwróci. W efekcie będą to stracone pieniądze. Wydatek na busa reklamowego nie tylko z pewnością wróci do firmy, ale także przyniesie zwiększone zyski dzięki nowym klientom, których reklama przyciągnie.

Innym problemem wydają się kwestie prawne. To tylko mylne wrażenie, które wynika z częstej pomyłki – bus reklamowy to nie przyczepa! O ile przyczepy reklamowej w wielu miejscach nie można stawiać, o tyle bus reklamowy jest traktowany jak każdy inny pojazd i może być dowolnie parkowany.

Użycie busa reklamowego od KMPolska jest dziecinnie proste. Zamontowanie reklamy zajmuje bowiem około piętnastu minut, nie więcej. Ręczne przełączanie efektów świetlnych oraz dźwiękowych również już dawno przeszło do lamusa. Jak większość czynności dzisiaj także i to można wykonywać za pomocą smartfona. Jest to równie proste jak obsługa innych aplikacji, których używamy na co dzień.

Bezcelowe są także zmartwienia odnoszące się do ciężkich akumulatorów. Nie jest to już jedyne możliwe źródło energii. Bus reklamowy można wyposażyć w turbiny wiatrowe oraz panele słoneczne. Czyni to tę formę reklamy praktycznie samowystarczalną.

Jest to więc nie tylko opłacalna inwestycja i skuteczna reklama, ale również prosta forma promocji.

Comments are closed.