Przyczepy reklamowe czyli najlepszy mobilny marketing.

KMPolska 18 stycznia 2017 0

Chociaż aktualnie na rynku istnieje już wiele firm, które oferują przyczepy reklamowe, to jednak tylko niektóre potrafią zapewnić najwyższy poziom usług. KMPolska to nie tylko wypożyczalnia, ale również producent, co czyni tę firmę najlepszym wyborem w kwestii marketingu mobilnego.
Przede wszystkim KMPolska to pionier w tego rodzaju usługach na terenie Polski. Dlatego też firma ta może wylegitymować się najdłuższym doświadczeniem związanym z mobilnym marketingiem. Korzystanie z jej usług ma jednak również wiele innych zalet.

Zaczynając od samego początku – KMPolska dba o wysoki poziom współpracy z klientem. Dokumenty do wcześniejszej rejestracji są wysyłane niemal od razu. Dodatkowo umożliwia nie tylko dobór odpowiedniej przyczepy (spośród wielu rodzajów odpowiadających różnym formom estetycznym), ale również stworzenie jak najlepszej reklamy. KMPolska zajmuje się reklamą od jej projektu aż do wydruku czy spotu reklamowego. Firma KMPolska zapewnia także transport na terenie całej Europy, serwis pojazdów w całej Polsce oraz wybranych krajach europejskich a także najdłuższy na rynku okres gwarancyjny (do trzech lat!).

Comments are closed.