Przerób własnego busa na busa reklamowego.

KMPolska 8 marca 2017 0

Jeśli robisz zakupy, to wybierasz te produkty, które są według ciebie najlepsze.
Gdy dokonujesz wyborów w kwestiach, które dotyczą bezpośrednio twojego życia, szukasz najlepszej marki. Dlaczego miałoby być inaczej w sprawach dotyczących twojego przedsiębiorstwa?

Reklama to jedna z najistotniejszych części działalności każdej firmy. Dlatego nie należy stawiać na bylejakość. Po co inwestować w promocję, które nie zostanie zauważona a co za tym idzie nie przyniesie żadnych korzyści? To tylko pieniądze wyrzucone w błoto. Reklama powinna być mobilna, widoczna, estetyczna i bezproblemowa. A jej wykonanie powinno zostać zlecone najlepszej marce na rynku.

Wszystkie te cechy łączą ze sobą busy reklamowe od lidera na polskim rynku tego typu reklam – KMPolska. To jedyna firma, która oferuje taką przestrzeń reklamową – można połączyć busa z przyczepą i stworzyć 80 metrów kwadratowych reklamy oraz doczepić burty reklamowe, które jeszcze tę przestrzeń zwiększają. Pojazd, który będzie podstawą reklamy wcale nie musi należeć do KMPolska, gdyż firma ta może także przerobić dowolny inny środek lokomocji. Takiego busa można używać również po zmierzchu, ponieważ posiada system oświetlenia reklam. Innowacyjnym rozwiązaniem jest nośnik BackLight, który czyni reklamę idealnie widoczną nawet w najczarniejszą noc. Kolejnym nowoczesnym rozwiązaniem wprowadzonym przez KMPolska jest możliwość sterowania reklamą za pomocą smartfona. Dzięki temu w każdej chwili możesz zadecydować o sposobie oświetlenia busa oraz nagłośnieniu.

KMPolska to nie tylko marka, która oferuje najem i sprzedaż busów. Za jej pomocą można dokonać również wspomnianych wcześniej przeróbek – twój własny pojazd także może stać się reklamą. Co więcej firma ta nie tylko oferuje usługi, jest ona także producentem wspomnianych busów. Doskonale zatem zna swój produkt i ponosi za niego pełną odpowiedzialność.

Zajmując się marketingiem nie stawiaj na nieefektywne półśrodki. Wybierz reklamę, która naprawdę przyciągnie klientów, zostanie zauważona i zapamiętana. Żeby uzyskać pełny efekt postaw na lidera i stwórz najlepszy możliwy bus reklamowy dla swojej marki.

Comments are closed.