Dodatki do mobila reklamowego.

KMPolska 18 stycznia 2017 0

KMPolska oprócz pionierskich rozwiązań w zakresie marketingu mobilnego oferuje również wiele dodatków do przyczep reklamowych, które udoskonalają proponowane przez firmę usługi.

Do takich udoskonaleń należą między innymi dodatkowe oświetlenia, na przykład oświetlenie LED lub halogenowe do billboardu. Dostępne jest także oświetlenie wyposażone w czujnik reagujący na zmierzch. Ciekawym rozwiązaniem są również dodatkowe diodowe obrysówki. W celu uświetnienia prezentowanej reklamy KMPolska oferuje również różne rodzaje nagłośnienia, między innymi komplet dwóch specjalnych głośników lub wewnętrzne nagłośnienie.

Satysfakcja klienta jest dla KMPolska najważniejsza a zapewnić ją można dzięki utrzymywaniu stałej jakości jego reklamy. Dlatego też oferujemy także systemy ochronne na banery. Należą do nich zabezpieczenia przed podrywaniem banerów przez wiatr oraz przed deszczem. Aby ułatwić klientom korzystanie z przyczep reklamowych KMPolska proponuje również bardzo praktyczne dodatkowi do swoich produktów. Można wyposażyć je na przykład w hamulec najazdowy, zamykany na klucz schowek na baner, koło podporowe, zapasowe koła do przyczepy oraz specjalne blokady na koła a także podest tworzący „podłogę” dookoła przyczepy. Dostarczamy także wielu urządzeń pozwalających na ekonomiczne, stałe dostawy energii elektrycznej do przyczep.

 

Comments are closed.